Domy jednorodzinne

Dom jednorodzinny Swoszowice
Dom jednorodzinny Modlniczka
Dom jednorodzinny Kraków Chełm
Dom jednorodzinny Kleszczów
Dom jednorodzinny Tyczyn

Dom jednorodzinny Swoszowice

Powierzchnia: 250m2 Klient: prywatny Dom został umiejscowiony u góry rozległej, opadającej w kierunku południowym działki. Życzeniem Klientów była spójna z miejscową zabudową, ale jednocześnie otwarta i nowoczesna forma architektoniczna. Liczne przeszklenia łączą przestronne wnętrza części dziennej z rozległym ogrodem oraz zapewniają z domu widok w stronę podmiejskich pagórków.

Invalid Displayed Gallery

Dom jednorodzinny Modlniczka

Powierzchnia: 350m2 Klient: prywatny Rezydencja w Modlniczce koło Krakowa. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzeni mocno ograniczył możliwości kształtowania bryły domu. Jej tradycyjna forma mieści jednak w sobie nowoczesne wnętrze z przemyślanymi funkcjami dla mieszkańców i gości. Atutem rozległej działki jest piękny widok na stronę południową, co wykorzystaliśmy przy rozplanowaniu pomieszczeń. Do ogrodu wychodzi się z domu przez taras. Projekt od strony technicznej projektowany jest tak, by zapewnić niskie koszty eksploatacji obszernego domu.

Invalid Displayed Gallery

Dom jednorodzinny Kraków

Powierzchnia: 615 m2 Klient: prywatny Rezydencja w dzielnicy Krakowa (Chełm). Projekt koncepcyjny. Forma i estetyka stanowią balans między tradycją i nowoczesnością. W parterze przestronne przenikające się pomieszczenia dzienne mają wyjście na taras i rozległy ogród. Podobnie przez taras zapewniony jest dostęp do ogrodu z pomieszczenia basenu. Garaż od strony wjazdu na działkę jest schowany pod ziemią.

Invalid Displayed Gallery

Dom jednorodzinny Kleszczow

Powierzchnia: 130m2 Klient: prywatny Koncepcja domu jednorodzinnego w Kleszczowie, gmina Zabierzów.

Invalid Displayed Gallery

Dom jednorodzinny Tyczyn

Powierzchnia: 210m2 Klient: prywatny Koncepcja domu jednorodzinnego w Tyczynie.

Invalid Displayed Gallery

new